კატალოგი
kopiuteris-acyoba.jpg

adgilze-micodebis-servisi.png

პროდუქცია




პროდუქციის დასახელება

MC112CS, TP-Link, 10/100Mbps WDM Media Converter
MC112CS, TP-Link, 10/100Mbps WDM Media Converter
101.69 ლ


ყიდვა
TL-SM311LS, TP-Link, Gigabit SFP module, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance
TL-SM311LS, TP-Link, Gigabit SFP module, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance
67.56 ლ


ყიდვა
MC200CM, TP-Link, Gigabit Multi-mode Media Converter
MC200CM, TP-Link, Gigabit Multi-mode Media Converter
116.09 ლ


ყიდვა
TL-SM321A, TP-Link, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1550nm/RX:1310nm, si
TL-SM321A, TP-Link, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1550nm/RX:1310nm, si
143.82 ლ


ყიდვა
TL-SM311LM, TP-Link, Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance
TL-SM311LM, TP-Link, Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance
63.28 ლ


ყიდვა
MC220L, TP-Link, 1000M RJ45 to 1000M SFP slot supporting MiniGBIC modules,  switching power adap
MC220L, TP-Link, 1000M RJ45 to 1000M SFP slot supporting MiniGBIC modules,  switching power adapter, chassis mountable
60.98 ლ


ყიდვა
TL-SM321B, TP-Link, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1310nm/RX:1550nm, si
TL-SM321B, TP-Link, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, 10km
94.22 ლ


ყიდვა
MC111CS, TP-Link, 10/100Mbps WDM Media Converter
MC111CS, TP-Link, 10/100Mbps WDM Media Converter
99.55 ლ


ყიდვა
MC110CS, TP-Link, 10/100Mbps Single-mode Media Converter
MC110CS, TP-Link, 10/100Mbps Single-mode Media Converter
77.02 ლ


ყიდვა
MC100CM, TP-Link, 10/100Mbps Multi-mode Media Converter
MC100CM, TP-Link, 10/100Mbps Multi-mode Media Converter
80.35 ლ


ყიდვა
TL-MC1400, TP-Link, 14-Slot Rackmount Media Converter Chassis
TL-MC1400, TP-Link, 14-Slot Rackmount Media Converter Chassis
480.00 ლ


ყიდვა

Products 1 - 11 დან 11
პირველი | წინა | 1 | მომდევნო | ბოლო ყველა